infolinia
Katalog
Producenci
Koszyk: 0 PLN
Ostatnio na blogu
2012-08-16

Wielkość, kształt i kolor to trzy parametry, które rozpatrujemy przy wyborze wanny. Coraz większą wagę...

wiecej
2012-08-14

Kobiety spoglądają w lustro średnio 70 razy dziennie! Podobno dokładnie to sprawdzono. Wiele tych spojrzeń...

wiecej
2012-08-08

Nic nie relaksuje tak wybornie, jak długa kąpiel w wannie! Prysznic w konfrontacji z odprężającymi walorami...

wiecej
2012-08-01

Kabina prysznicowa, ze względu na swoje rozmiary jest często dominującym elementem łazienki. Dzięki niej całe...

wiecej
2012-08-01

"Aby nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość, funkcjonalność, komfort i niezawodność połączyć w...

wiecej

Rejestracja

Aby się zarejestrować, uzupełnij poniższy formularz. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Rejestracja nie obliguje do składania zamówień w sklepie.


Dane klienta 


Dane do faktury
captcha

* Pola wymaganeRegulamin:
Regulamin sklepu Alelazienka.pl

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia przez firmę „Primo” Wyposażenie Łazienek Tomasz Marek, na  rzecz Użytkowników usługi drogą elektroniczną polegającej na sprzedaży towarów na stronach sklepu internetowego www.alelazienka.pl

2. Właścicielem sklepu internetowego www.alelazienka.pl , zwanego dalej „sklepem internetowym”  prowadzonego pod adresem URL www.alelazienka.pl   jest „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek, z siedzibą w Rybniku , przy ul.  Szczęść Boże 11 , 44-200 Rybnik , wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Rybnika pod numerem 27286/2005 z dnia 04.07.2005, nr NIP 642-240-48-85, nr Regon 240107255

3. Sklep internetowy  prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet towarów znajdujących sie w ofercie handlowej firmy „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek. Dokonując zakupów towarów w sklepie internetowym klient zawiera umowę sprzedaży z firmą „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek.

4. Zakupy w sklepie internetowym mogą dokonywać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu internetowego www.alelazienka.pl prowadzonego przez  firmę „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek pod adresem URL www.alelazienka.pl. Zamówienia od klientów sklepu internetowego przyjmowane są wyłącznie na stronie sklepu internetowego.
   
5. Klienci sklepu internetowego  mogą wybrać następujące formy płatności za zamówione przez nich towary:  przelew pocztowy lub bankowy na konto ”Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek ; gotówką przy odbiorze własnym.
   
6. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek   ;
b) w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - z chwilą autoryzacji karty .

7. Zamówienie zostaje anulowane w przypadku odmowy autoryzacji karty lub braku wpływu środków na konto Sprzedawcy w ciągu 7 dni od dnia jego złożenia. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

8. W momencie potwierdzenia wpływu środków na konto Sprzedawcy lub autoryzacji karty Klient otrzymuje pocztę elektroniczną z informacją o przyjęciu przez Sprzedawcę zamówienia do realizacji.

9. Realizacja zamówienia jest warunkowana dostępnością towaru u Sprzedawcy w momencie wpływu środków na konto Sprzedawcy lub autoryzacji karty. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Sprzedawca informuje klienta o stanie zamówienia.

10. Wszystkie ceny towarów znajdujących się w ofercie Sprzedawcy są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich i zawierają  podatek VAT.

11. Sprzedawca  zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty , przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

12. Klient może otrzymać fakturę VAT przy każdym zamówieniu, wypełniając odpowiedni formularz umieszczony na stronie zamówienia. Faktura VAT dołączona zostaje do przesyłki zawierającej zamówiony towar.

13. Zamówione towary są dostarczane do klientów zamieszkałych na terenie Polski na koszt odbierającego za pośrednictwem PEKAES Multispedytor i DPD Polska pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Przy odbiorze należy sprawdzić przesyłkę. W razie jakichkolwiek uszkodzeń musi zostać spisany protokół z kurierem, jest on podstawą do reklamacji!

14. Prawo odstąpienia od umowy zgodnie z "z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

15. Klient może w terminie 14 dni od przyjęcia przez Sprzedawcę zamówienia do realizacji od umowy odstąpić poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu Sprzedającemu na adres, „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek ul. Szczęść Boże 11 , 44-200 Rybnik. W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą, a dokonane wpłaty ulegają zwrotowi. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do Regulaminu.

16. Klient ma prawo do zwrotu towaru poprzez przesłanie towaru na adres: „Primo” Wyposażenie łazienek Tomasz Marek , ul.Szczęść Boże 11 , 44-200 Rybnik  w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Towar nie może być używany ani rozpakowany.

17. W przypadku stwierdzenia wad towaru, klient ma prawo zgłoszenia Sprzedawcy reklamacji towaru. Reklamacja zostanie przekazana producentowi towaru i przez niego rozpatrzona.

18. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane w sklepie internetowym przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło klienta.

19. Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i jest każdorazowo związany jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.

20. Prezentacja produktów i ich cen w serwisie www.alelazienka.pl nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego lecz zaproszenie do zawarcia umowy po uzgodnieniu wszystkich jej elementów.

21. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

22. Wyrażam zgodę na przekazywanie mojego adresu e-mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez Sklep alelazienka.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., moich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie alelazienka.pl przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.
Akceptuję: