infolinia
Katalog
Producenci
Koszyk: 0 PLN
Polecamy
Kabiny prysznicowe Kermi (cz. 2)
Kabiny prysznicowe Kermi (cz. 2)
Data dodania: 2012-08-01

Kabina prysznicowa, ze względu na swoje rozmiary jest często dominującym elementem łazienki. Dzięki niej całe pomieszczenie nabiera innego charakteru. Warto ją dobrze wybrać. Jak to zrobić?

Estetyka to podstawa. Oczywiście nikt nie chce w swojej łazience nieładnej kabiny prysznicowej, która każdego poranka będzie przypominać jak fatalnego dokonaliśmy wyboru. Ale wygląd kabiny to nie wszystko. Ważne są także inne elementy, np. sposób otwierania kabiny. To zwykle zależy od właściwości i możliwości łazienki.

Szczera odpowiedź na kilka pytań powinna uprościć sprawę. Musimy wiedzieć ile wolnej przestrzeni będzie przed kabiną? Czy w pobliżu kabiny będą usytuowane urządzenia sanitarne? Jak duże wejście do kabiny powinno zostać wybrane, żeby swobodnie z niej korzystać?

Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością wolnego miejsca możemy wybrać drzwi otwierane na zewnątrz, które gwarantują dużo miejsca i swobodne wchodzenie. W małych łazienkach często najlepszym rozwiązaniem są drzwi wahadłowe. W przypadku planowania łazienki trzeba pamiętać, że szklane drzwi prysznica nie powinny uderzać w ceramikę łazienkową.

W poszukiwaniu odpowiednich kabin prysznicowych i drzwi bez wątpienia trafimy na produkty oznaczone logo Kermi. Ta niemiecka firma oferuje rożne rozmiary i kształty drzwi i kabin prysznicowych. Możemy zatem wybierać między modelami odpowiednimi do naszej łazienki. Możemy także wybrać odpowiedni rodzaj szkła i wykończeń. Drzwi i kabiny prysznicowe Kermi dostępne są także w sklepie Alelazienka.pl. Najpopularniejsze należą do serii Atea, Cada, Cuya XP, Diga, Filia XP, Gia XP, Ibiza 2000, Pasa XP, Raya oraz Toca XP.

***
Na zdjęciu Kermi Pasa XP

Podobne notatki
Kabiny prysznicowe Kermi (cz.1)