infolinia
Katalog
Producenci
Koszyk: 0 PLN
Polecamy
A16 miska podwieszana rimless WC biała z deską slim

Cena 1170.00 zł


Subway 2.0 miska WC podwieszana biała

Cena 818.00 zł


Atea drzwi prysznicowe otwierane prawe 90 srebro wysoki połysk/szkło z powłoką

Cena 1550.00 zł


Geberit Stelaż podtynkowy Geberit Duofix basic H112 stelaż do WC

Cena 545.00 zł


Castello bateria umywalkowa bez korka chrom

Cena 447.00 zł


Giulini Giovanni Praga bateria wannowa ścienna kompletna chrom

Cena 1156.00 zł


Atea drzwi prysznicowe 2-częściowe z polem stałym po lewej stronie bezprogowe 110 srebro / szkło z powłoką

Cena 2200.00 zł


Kolumna natryskowa z baterią termostatyczną

Cena 1790.00 zł


Geberit Stelaż podtynkowy Geberit Duofix H112 stelaż do WC

Cena 678.00 zł


Subway 2.0 deska WC wolnoopadająca SLIM biała

Cena 500.00 zł


Kabiny prysznicowe Kermi (cz. 2)
Kabiny prysznicowe Kermi (cz. 2)
Data dodania: 2012-08-01

Kabina prysznicowa, ze względu na swoje rozmiary jest często dominującym elementem łazienki. Dzięki niej całe pomieszczenie nabiera innego charakteru. Warto ją dobrze wybrać. Jak to zrobić?

Estetyka to podstawa. Oczywiście nikt nie chce w swojej łazience nieładnej kabiny prysznicowej, która każdego poranka będzie przypominać jak fatalnego dokonaliśmy wyboru. Ale wygląd kabiny to nie wszystko. Ważne są także inne elementy, np. sposób otwierania kabiny. To zwykle zależy od właściwości i możliwości łazienki.

Szczera odpowiedź na kilka pytań powinna uprościć sprawę. Musimy wiedzieć ile wolnej przestrzeni będzie przed kabiną? Czy w pobliżu kabiny będą usytuowane urządzenia sanitarne? Jak duże wejście do kabiny powinno zostać wybrane, żeby swobodnie z niej korzystać?

Jeśli dysponujemy odpowiednią ilością wolnego miejsca możemy wybrać drzwi otwierane na zewnątrz, które gwarantują dużo miejsca i swobodne wchodzenie. W małych łazienkach często najlepszym rozwiązaniem są drzwi wahadłowe. W przypadku planowania łazienki trzeba pamiętać, że szklane drzwi prysznica nie powinny uderzać w ceramikę łazienkową.

W poszukiwaniu odpowiednich kabin prysznicowych i drzwi bez wątpienia trafimy na produkty oznaczone logo Kermi. Ta niemiecka firma oferuje rożne rozmiary i kształty drzwi i kabin prysznicowych. Możemy zatem wybierać między modelami odpowiednimi do naszej łazienki. Możemy także wybrać odpowiedni rodzaj szkła i wykończeń. Drzwi i kabiny prysznicowe Kermi dostępne są także w sklepie Alelazienka.pl. Najpopularniejsze należą do serii Atea, Cada, Cuya XP, Diga, Filia XP, Gia XP, Ibiza 2000, Pasa XP, Raya oraz Toca XP.

***
Na zdjęciu Kermi Pasa XP

Podobne notatki
Kabiny prysznicowe Kermi (cz.1)